Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2006 - uvrstitev po kategorijah 1.stran












 


Člani do 40 let    
 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS ———— Naziv ———— ——— Kraj / Klub ——— L. roj. Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
1 92
Lamovec Peter M-Sora Žiri 1984 0:47:46
2 79
Alič Simon ŠD Peklenk 1971 0:51:32 0:03:46
3 104 GRS Kuhar Nejc GRS Jezersko 1985 0:53:48 0:06:02
4 84
Zupančič Marjan KGT Papež 1971 0:55:40 0:07:54
5 93
Razpet Ivan Cerkno 1974 0:55:54 0:08:08
6 130
Ličen Bojan Vipava 1983 0:58:30 0:10:44
7 30
Triler Klemen KGT Papež 1977 0:58:41 0:10:55
8 26
Šenk Anže TTSO Jezersko 1983 1:00:57 0:13:11
9 42
Andrejčič Martin Notranje Gorice 1977 1:01:57 0:14:11
10 87
Carl Igor ŠD Nanos 1967 1:02:26 0:14:40
11 29
Bregar Metod Šmarnogorska naveza 1969 1:02:41 0:14:55
12 7
Ipavec Kristjan ŠD Nanos Podnanos 1979 1:02:56 0:15:10
13 128
Baznik Dejan Logatec 1974 1:03:31 0:15:45
14 28
Kuštrin David Jabka Rdejče 1976 1:03:34 0:15:48
15 105
Kavčič Blaž Jabka Rdejče 1984 1:03:51 0:16:05
16 108
Janjatovič Mirko ZVVS Radovljica 1971 1:04:33 0:16:47
17 27
Karničar Žan TTSO Jezersko 1990 1:04:34 0:16:48
18 77 GRS Štendler Martin GRS Tolmin 1974 1:05:04 0:17:18
19 99
Čufer Damijan TD Burja Vipava 1967 1:05:06 0:17:20
20 103
Kovačič Matjaž AD Posočje 1979 1:06:44 0:18:58
21 15
Hvala Valter ŠD Elektro Primorska 1968 1:07:40 0:19:54
22 107
Abram Metod Orehek 1967 1:08:35 0:20:49
23 115
Grmšek Jure Komenda 1981 1:09:20 0:21:34
24 124
Bizjak Boštjan Gradišče pri Vipavi 1975 1:10:46 0:23:00
25 96 GRS Torkar Ljubo Hudajužna 1972 1:11:28 0:23:42
26 2
Kos Leon Šmarnogorska naveza 1974 1:12:22 0:24:36
27 40
Črmelj Bernard Vipava 1977 1:12:40 0:24:54
28 76
Ličen Benedikt 404 Ditka 1968 1:15:31 0:27:45
29 38
Kranjc Janez Ponikve 1986 1:16:35 0:28:49
30 126
Lavtar Matjaž ŠD Senca Zali log 1981 1:17:45 0:29:59
31 39
Šorli Andrej ŠD Zarja Koritnica 1972 1:21:49 0:34:03
32 125
Krapež Saša Žabče 1976 1:21:50 0:34:04
33 132
Velkavrh Milan Lesno Brdo 1974 1:23:52 0:36:06
34 43
Nartnik Matjaž Drevov Grič  1972 1:25:24 0:37:38
35 11
Lapanja Andrej Podbrdo 1973 1:27:06 0:39:20
36 19 GRS Di Lenardo Vid Amici del Tram 1991 1:28:15 0:40:29
37 129
Gabrijelčič Matej ŠD Modri 1978 1:32:49 0:45:03
38 18
Kariž Jan Patrick Amici del Tram 1991 1:33:58 0:46:12
39 25
Habjan Janez Zali Log 1974 Odstop
40 24
Habjan Andrej Zali Log 1976 Odstop




 






 


Člani od 40 do 50 let  


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
1 91
Šubic Marko Termo 1965 0:53:05
2 16
Čufer Stanko Yoviland 1957 0:59:05 0:06:00
3 113
Primožič Bogdan Trebija 1963 1:03:44 0:10:39
4 37
Macuh Peter Šmarnogorska naveza 1961 1:07:59 0:14:54
5 90
Homec Stane ŠD Marmor Hotavlje 1959 1:08:06 0:15:01
6 118
Čarman Janez Termo Škofja Loka 1961 1:08:31 0:15:26
7 106 GRS Teraž Franci Mojstrana 1962 1:09:00 0:15:55
8 122
Kovačič Lojze Tolmin 1958 1:09:34 0:16:29
9 78
Jensterle Jože Dašnica 1964 1:10:03 0:16:58
10 9
Černilogar Valentin Dolenja Trebuša 1966 1:12:25 0:19:20
11 35
Trontelj Bogo Tekaški forum 1965 1:12:46 0:19:41
12 95
Kete Ivo Ajdovščina 1957 1:14:40 0:21:35
13 8
Šuligoj Ivan SSK Ponikve 1961 1:14:58 0:21:53
14 21
Rutar Ivo Rodica 1958 1:15:33 0:22:28
15 114
Vašl Rudi ŠD Teš 1959 1:15:46 0:22:41
16 111
Močnik Aleksander TF Cerkno 1965 1:17:07 0:24:02
17 82
Mitrovič Jovo Nomenj 1959 1:17:27 0:24:22
18 89
Bogataj Bojan Tekaški forum 1964 1:18:34 0:25:29
19 20
Pirc Franci Iskratel 1965 1:19:17 0:26:12
20 120
Felzer Bogomir Podbrdo 1957 1:19:22 0:26:17
21 5
Gorjanc Anton Tekaški forum 1963 1:20:37 0:27:32
22 117
Kotar Dušan Tekaški forum 1963 1:21:20 0:28:15
23 36
Tedeško Valter Škofije 1960 1:25:09 0:32:04
24 23
Uran Bojan Tekaški forum 1958 1:29:37 0:36:32




 






 


Veterani nad 50 let  


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
1 127
Pudgar Danilo Burja Vipava 1952 1:02:45
2 97
Udovič Janez Fitnes Powerfit 1953 1:05:46 0:03:01
3 81
Prezelj Slavko Bača - Podbrdo 1956 1:06:57 0:04:12
4 94
Kovačič Florjan Petrin 1955 1:07:06 0:04:21
5 102
Gaber Stane Godešič 1952 1:08:25 0:05:40
6 85
Dakskobler Jože Podbrdo 1953 1:10:28 0:07:43
7 13 GRS Čufer Peter GRS Tolmin 1946 1:11:29 0:08:44
8 121
Krajnc Ivo A4 Ponikve 1952 1:11:32 0:08:47
9 12
Kogoj Milan ŠD Šentviška Gora 1943 1:13:29 0:10:44
10 131
Valentinčič Ivan Bača - Podbrdo 1952 1:14:33 0:11:48
11 116
Pintar Mirko ŠD Pungert 1947 1:15:55 0:13:10
12 34
Čufer Vojko Kuk 1953 1:18:05 0:15:20
13 86
Knavs Anton Kljuka 1956 1:19:11 0:16:26
14 41
Bertoncel Andrej Kondor Šk.Loka 1940 1:19:52 0:17:07
15 10 GRS Šest Tone GRS Bohinj 1952 1:20:07 0:17:22
16 110
Reščič Igor Šared 1952 1:21:17 0:18:32
17 109
Japelj Venčeslav Primorske novice 1951 1:26:52 0:24:07
18 83
Beguš Srečo LD Podbrdo 1946 1:28:13 0:25:28
19 17
Kariž Stanislav Amici del Tram 1950 Odstop




 






 


 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.53368 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...