Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2008 - absolutna uvrstitev

<< Nazaj na rezultate












 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.


———————————————————————————————————————————————

1 66
Alič Simon Šri Čin moj maraton team 1971 C 0:50:09

   
2 79
Lamovec Peter ŠD Tabor Žiri 1984 A 0:52:11 0:02:02
   
3 70 GRS Kuhar Nejc GRS Jezersko 1985 A 0:52:20 0:02:11
   
4 17
Mikloša Matjaž KGT Papež 1975 B 0:53:44 0:03:35
   
5 75
Janžekovič Stanko AD Železniki 1976 B 0:55:13 0:05:04
   
6 45
Bregar Gašper TK Šmarn. naveza 1990 A 0:57:35 0:07:26
   
7 55
Pintar Boštjan Dobravšce 1974 B 0:58:27 0:08:18
   
8 22
Razpet Ivan Cerkno 1974 B 0:58:34 0:08:25
   
9 20 GRS Poljanec Peter GRS Tolmin 1977 B 0:58:56 0:08:47
   
10 18
Janjatovič Mirko KGT Papež Kamnik 1971 C 0:59:03 0:08:54
   
11 118
Krvina Andrej ŠD Turbo Vrhnika 1970 C 0:59:47 0:09:38
   
12 44
Bregar Metod TK Šmarn. naveza 1969 C 1:01:16 0:11:07
   
13 58
Pobežin Robert TK Šmarn. naveza 1966 C 1:01:28 0:11:19
   
14 16
Jensterle Jože Železniki 1964 C 1:03:18 0:13:09
   
15 47
Jereb Marijan Sloga 1902 1950 E 1:03:27 0:13:18
   
16 72 GRS Šenk Milan GRS Jezersko 1956 D 1:03:45 0:13:36
   
17 4 GRS Štendler Martin GRS Tolmin 1974 B 1:03:57 0:13:48
   
18 38
Krapež Vanja AD Posočje 1975 G 1:04:12 0:14:03
   
19 119
Grmšek Jure Križ 1981 B 1:04:20 0:14:11
   
20 62
Čufer Damijan TD Burja Vipava 1967 C 1:05:02 0:14:53
   
21 89
Carl Igor TD Rake Idrija 1967 C 1:05:15 0:15:06
   
22 24
Čufer Matija SŠ Veno Pilon 1992 A 1:05:23 0:15:14
   
23 76
Pelc Rok Šmarnogorska naveza 1969 C 1:05:26 0:15:17
   
24 113
Tušar Mihaela ŠD Nanos Podnanos 1966 H 1:05:31 0:15:22
   
25 77
Čarman Jani Knaufinsulation 1961 D 1:05:36 0:15:27
   
26 54 GRS Teraž Franci GRS Mojstrana 1962 D 1:05:45 0:15:36
   
27 67
Čufer Mirko Tekaški forum 1963 C 1:05:55 0:15:46
   
28 73
Arčon Jernej AO Nova Gorica 1972 C 1:06:11 0:16:02
   
29 111
Šuligoj Jure SSK Ponikve 1992 A 1:06:13 0:16:04
   
30 112
Kovačič Danica ŠD Gams 1968 H 1:07:17 0:17:08
   
31 59
Prezelj Slavko Graparski kerlci 1956 D 1:07:20 0:17:11
   
32 106
Ličen Benedikt Nova Gorica 1968 C 1:07:35 0:17:26
   
33 19
Robič Andrej ŠD Kranjska Gora 1976 B 1:07:45 0:17:36
   
34 43
Udovič Janez Powerfit 1953 D 1:07:50 0:17:41
   
35 93
Žagar Stanko ŠK Teš 1957 D 1:07:52 0:17:43
   
36 51
Kos Leon Graparski kerlci 1974 B 1:08:15 0:18:06
   
37 25
Orehek Stojan ŠD Bam.bi 1965 C 1:08:29 0:18:20
   
38 46
Kovačič Lojze Tolmin 1958 D 1:08:32 0:18:23
   
39 30
Tavčar Brane LD Sorica 1958 D 1:09:09 0:19:00
   
40 10
Kadunc David Tekaški forum 1982 B 1:09:31 0:19:22
   
41 49
Merlak Konrad Hotedrščica 1948 E 1:09:54 0:19:45
   
42 126 GRS Torkar Ljubo GRS Tolmin 1972 C 1:09:57 0:19:48
   
43 65
Gashi Edita AD Posočje 1976 G 1:10:06 0:19:57
   
44 31
Kogoj Milan Šentviška Gora 1948 E 1:10:26 0:20:17
   
45 27
Marinič Matej AO Nova Gorica 1970 C 1:11:22 0:21:13
   
46 86
Bizjak Boštjan Gradišče pri Vipavi 1975 B 1:11:30 0:21:21
   
47 26
Mikuž Mitja AO Nova Gorica 1981 B 1:11:32 0:21:23
   

 

 




   

 

 




   

 

 




   

 

 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas



———————————————————————————————————————————————

48 36 GRS Velikanje Janez GRS Kranj 1973 B 1:11:35 0:21:26
   
49 90
Poljanec Janez ŠD Senica 1953 D 1:11:59 0:21:50
   
50 110
Čuligoj Ivan SSK Ponikve 1961 D 1:12:12 0:22:03      
51 1
Torkar Brane Tminski migavci 1956 D 1:12:26 0:22:17      
52 129
Rozman Andrej Hotedrščica 1956 D 1:12:38 0:22:29


53 23
Abram Metod Orehek 1967 C 1:12:41 0:22:32


54 15 GRS Čufer Peter Podbrdo 1946 E 1:12:44 0:22:35
   
55 9
Igor Stossi Cadenabike 1954 D 1:13:09 0:23:00
   
56 127
Čermelj Bernard Vipava 1977 B 1:13:11 0:23:02
   
57 68
Kete Ivo Ajdovščina 1957 D 1:13:20 0:23:11
   
58 130
Cvek Damijan Tolmin 1978 B 1:13:21 0:23:12
   
59 69 GRS Muri Gregor GRS Jezersko 1972 C 1:13:25 0:23:16
   
60 92
Vašl Rudi ŠD Teš 1959 D 1:13:30 0:23:21
   
61 2 GRS Dakskobler Marko PD Podbrdo 1952 E 1:13:46 0:23:37
   
62 115
Pirc Franci Tekaški forum 1965 C 1:14:08 0:23:59
   
63 56
Homec Stane ŠD Marmor Hotavlje 1959 D 1:14:16 0:24:07
   
64 125
Bertoncelj Peter Kondor Godešič 1943 E 1:14:22 0:24:13
   
65 87
Rakušček Katja ŠD Tabor Žiri 1970 H 1:14:37 0:24:28
   
66 29
Habjan Andrej AD Železniki 1976 B 1:15:06 0:24:57
   
67 74
Knavs Anton Kljuka 1956 D 1:15:33 0:25:24
   
68 52
Čofler Igor Železniki 1965 C 1:15:50 0:25:41
   
69 42
Trontelj Bogo TK Šmarn. naveza 1965 C 1:15:54 0:25:45
   
70 109
Kogovšek Tine Šmarnogorska naveza 1978 B 1:15:55 0:25:46
   
71 91
Lavtar Matjaž ŠD Senca Zali Log 1981 B 1:15:58 0:25:49
   
72 32
Filipič Zdenko Podgorje 1956 D 1:16:04 0:25:55
   
73 21 GRS Trušnovec Žarko GRS Tolmin 1956 D 1:16:08 0:25:59
   
74 116
Čufer Vojko PD Podbrdo 1953 D 1:16:34 0:26:25
   
75 103
Kofol Jolanda Tminski migavci 1960 I 1:16:40 0:26:31
   
76 3
Gorjanc Anton Tekaški forum 1963 C 1:16:46 0:26:37
   
77 63 GRS Bokan Marko GRS Tolmin 1968 C 1:17:00 0:26:51
   
78 50
Valentinčič Ivan PD Podbrdo 1952 E 1:17:43 0:27:34
   
79 71 GRS Karničar Izidor GRS Jezersko 1952 E 1:17:45 0:27:36
   
80 48
Jerman Riko Pustolovec Rajd 1952 E 1:17:57 0:27:48
   
81 128
Pintar Mirko Gorenjski glas 1947 E 1:18:07 0:27:58
   
82 80
Nanut Klemen Kanal 1951 E 1:18:21 0:28:12
   
83 120
Bizjak Martin Gorenjski glas 1947 E 1:18:55 0:28:46
   
84 53
Savič Miro Acroni team 1960 D 1:19:06 0:28:57
   
85 114
Gartner Irena AD Železniki 1960 I 1:19:11 0:29:02
   
86 124
Uršič Maksi Tminski migavci 1969 C 1:19:37 0:29:28
   
87 117
Čufer Metka PD Podbrdo 1958 I 1:19:44 0:29:35
   
88 37
Čendak Klavdij CPK Modras 1968 C 1:19:56 0:29:47
   
89 57
Pervanje Joško Prapetno Brdo 1967 C 1:20:18 0:30:09
   
90 8
Walter Sanzin CAI Trst 1954 D 1:20:23 0:30:14
   
91 6
Chiara de Cristini Cadenabike 1967 H 1:20:43 0:30:34
   
92 84
Bertoncelj Andrej Kondor Godešič 1940 E 1:21:11 0:31:02
   
93 104
Hren Petra TK Šmarn. Naveza 1990 F 1:21:20 0:31:11
   
94 82
Rekar Marjan Tekaški forum 1961 D 1:22:04 0:31:55
   

 

 




   

 

 




   

 

 




   

 

 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas



———————————————————————————————————————————————

95 88 GRS Rakušček Matjaž GRS Tolmin 1972 C 1:22:20 0:32:11
   
96 85
Makuc Ivan Modrej 1954 D 1:22:28 0:32:19
   
97 121
Bizjak Urška Gorenjski glas 1949 J 1:22:46 0:32:37
   
98 41
Trontelj Marija TK Šmarn. Naveza 1969 H 1:23:10 0:33:01
   
99 11
Božič Vladimir Slap ob Idrijci 1961 D 1:23:13 0:33:04
   
100 5 GRS Čufer Ivan GRS Tolmin 1952 E 1:24:14 0:34:05
   
101 28
Nastran Vanja AO Nova Gorica 1976 G 1:24:25 0:34:16
   
102 34
Fidel Stanislav AK Koper 1951 E 1:26:02 0:35:53      
103 123
Manfreda Damijan ŠD Fontana 1969 C 1:26:08 0:35:59


104 64
Šorli Marta Bača pri Modreju 1962 I 1:26:34 0:36:25


105 102
Bratina Iris Tminski migavci 1973 G 1:26:43 0:36:34
   
106 14
Čufer Milojka Podbrdo 1954 I 1:30:25 0:40:16
   
107 81
Beguš Srečko LD Podbrdo 1946 E 1:31:05 0:40:56
   
108 78
Čarman Mateja Uživajmo zdravo 1962 I 1:31:07 0:40:58
   
109 107
Hribernik Franc Gorenjski glas 1941 E 1:31:22 0:41:13
   
110 12
Lapanja Andrej Graparski kerlci 1973 B 1:31:29 0:41:20
   
111 108
Ahac Boris Radovljica 1935 E 1:32:09 0:42:00
   
112 61
Čufer Sindis TD Burja Vipava 1992 F 1:32:21 0:42:12
   
113 39
Milevich Nadia CAI CIM Trst 1963 H 1:33:19 0:43:10
   
114 7
Stefano Passador Cadenabike 1968 C 1:34:22 0:44:13
   
115 40
Fabris Fabio CAI Trst 1959 D 1:34:29 0:44:20
   
116 83
Kravanja Alenka Tminski migavci 1969 H 1:35:09 0:45:00
   
117 60
Čufer Valentina TD Burja Vipava 1966 H 1:35:34 0:45:25
   
118 35
Šiškovič Franko Kraški tekači 1968 C 1:36:05 0:45:56
   
119 105
Hren Katja TK Šmarn. Naveza 1994 F 1:36:31 0:46:22
   
120 101
Kutin Mojca Tminski migavci 1974 G 1:36:44 0:46:35
   
121 122
Gabrijelčič Matej ŠD Nanos Podnanos 1978 B 1:36:48 0:46:39
   
122 13
Klinkon Mimica Modrej 1943 J 1:50:30 1:00:21
   
123 33
Japelj Venčeslav Primorske novice 1951 E Netekmovalec
   
 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.46436 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...