Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2007 - absolutna uvrstitev - tek 2007
















 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.


———————————————————————————————————————————————

1 32
Alič Simon ŠD Peklenk 1971 B 0:50:14

   
2 9 GRS Kuhar Nejc GRS Jezersko 1985 A 0:52:43 0:02:29
   
3 31
Janžekovič Stanko AD Železniki 1976 A 0:54:30 0:04:16
   
4 102
Triler Klemen KGT Papež 1977 A 0:55:45 0:05:31
   
5 85
Čufer Stanko Yoviland 1957 C 0:58:56 0:08:42
   
6 73
Razpet Ivan Cerkno 1974 A 0:59:10 0:08:56
   
7 67
Krvina Andrej Turbo M - Vrhnika 1970 B 0:59:15 0:09:01
   
8 10 GRS Šenk Milan GRS Jezersko 1956 C 0:59:49 0:09:35
   
9 68
Jakovac Matjaž G7 družba za varovanje 1975 A 1:00:00 0:09:46
   
10 82
Bertoncelj Uroš Kondor Godešič 1975 A 1:00:27 0:10:13
   
11 6
Šavs Ivan Preddvor 1956 C 1:00:29 0:10:15
   
12 61
Pelc Rok TK Šmarnogorska naveza 1969 B 1:00:42 0:10:28
   
13 97
Janjatovič Mirko KGT Papež Kamnik 1971 B 1:01:02 0:10:48
   
14 3 GRS Štendler Martin GRS Tolmin 1974 A 1:01:21 0:11:07
   
15 121
Andrejčič Martin Notranje Gorice 1977 A 1:01:40 0:11:26
   
16 50
Luca Lupieri CAI CIM Trieste 1976 A 1:01:43 0:11:29
   
17 109
Primožič Bogdan Trebija, Gorenja Vas 1963 B 1:01:57 0:11:43
   
18 71
Bregar Metod TK Šmarnogorska naveza 1969 B 1:02:06 0:11:52
   
19 105
Osolnik Damjan Mengeš 1972 A 1:02:40 0:12:26
   
20 114
Mikluš Aljoša Kranj 1976 A 1:03:12 0:12:58
   
21 57
Jensterle Jože Železniki 1964 B 1:03:19 0:13:05
   
22 29
Kuštrin David Jabka Rdejča 1976 A 1:03:24 0:13:10
   
23 44
Pobežin Robert TK Šmarnogorska naveza 1966 B 1:03:38 0:13:24
   
24 22
Čufer Damijan TD Burja Vipava 1967 B 1:03:48 0:13:34
   
25 66
Gruden Marko Soški AO 1982 A 1:03:57 0:13:43
   
26 79
Iglič Tomaž Picerija Njamy 1965 B 1:04:05 0:13:51
   
27 89
Grmšek Jure-Cveto Križ, Komenda 1981 A 1:04:09 0:13:55
   
28 58 GRS Teraž Franci GRS Mojstrana 1962 B 1:04:18 0:14:04
   
29 51
Kos Leon TK Šmarnogorska naveza 1974 A 1:04:24 0:14:10
   
30 42
Bečan Marko Kondor Godešič 1968 B 1:04:36 0:14:22
   
31 86
Pudgar Danilo TD Burja Vipava 1952 C 1:04:45 0:14:31
   
32 60
Baznik Dejan Logatec 1974 A 1:04:57 0:14:43
   
33 19
Udovič Janez Fitnes Powerfit 1953 C 1:04:58 0:14:44
   
34 88
Žagar Jože ŠD TES 1990 A 1:05:01 0:14:47
   
35 75
Pintar Boštjan Gorenja vas 1974 A 1:05:49 0:15:35
   
36 27
Konec Blaž Soški AO 1983 A 1:06:17 0:16:03
   
37 47
Šinigoj Damijan Izvir Vipava 1964 B 1:06:57 0:16:43
   
38 59
Komac Uroš Teraž Team 1981 A 1:07:02 0:16:48
   
39 23
Prezelj Slavko  Bača Podbrdo 1956 C 1:07:11 0:16:57
   
40 33 GRS Oblak Jure GRS Škofja Loka 1972 A 1:07:15 0:17:01
   
41 108
Macuh Peter TK Šmarnogorska naveza 1961 C 1:07:25 0:17:11
   
42 115
Kovačič Lojze Tolmin 1958 C 1:07:37 0:17:23
   
43 87
Žagar Stanko ŠD Teš 1957 C 1:07:48 0:17:34
   
44 56
Ličen Benedikt Nova Gorica 1968 B 1:07:51 0:17:37
   
45 92
Čarman Jani Termo 1961 C 1:07:53 0:17:39
   
46 78
Zupanc Klemen ŠD Dražgoše 1982 A 1:08:37 0:18:23
   
47 119
Kranjc Ivo A4 1952 C 1:08:45 0:18:31
   




 




   




 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas



———————————————————————————————————————————————

48 5
Mavri Srečko ŠD Zarja 1968 B 1:08:47 0:18:33
   
49 116
Košuta Damijan Tminski migavci 1961 C 1:08:49 0:18:35
   
50 74
Gashi Edita AD Posočje 1976 E 1:08:53 0:18:39
   
51 37
Kogoj Milan ŠD Šentviška Gora 1943 D 1:09:09 0:18:55      
52 76
Homec Stane ŠD Marmor Hotavlje 1959 C 1:09:33 0:19:19      
53 52
Močnik Aleksander TF Cerkno 1965 B 1:09:37 0:19:23


54 15
Žagar Ana GRS Tolmin 1982 E 1:09:46 0:19:32


55 49
Hvala Valter ŠD Elektro Primorska 1968 B 1:09:49 0:19:35
   
56 55
Gregorec Gregor ŠD Gmajna 1970 B 1:09:50 0:19:36
   
57 38
Merlak Konrad ŠD Trnovski maraton 1948 D 1:09:58 0:19:44
   
58 54 GRS Velikanje Janez GRS Kranj 1973 A 1:10:40 0:20:26
   
59 95
Abram Metod Orehek 1967 B 1:10:48 0:20:34
   
60 101
Černe Andrej Grosuplje 1969 B 1:10:53 0:20:39
   
61 106
Trobec Urša TK Kobarid 1967 F 1:11:10 0:20:56
   
62 14 GRS Čufer Peter GRS Tolmin 1946 D 1:11:11 0:20:57
   
63 107
Kašpar Žiga TK Šmarnogorska naveza 1993 A 1:11:45 0:21:31
   
64 91
Šuligoj Jure SSK Ponikve 1992 A 1:11:59 0:21:45
   
65 64
Kovačič Danica ŠD Gams Kobarid 1968 F 1:12:01 0:21:47
   
66 104
Bizjak Boštjan Gradišče pri Vipavi 1975 A 1:12:30 0:22:16
   
67 1
Gorjanc Anton Tekaški forum 1963 B 1:12:37 0:22:23
   
68 120
Trontelj Bogo TK Šmarnogorska naveza 1965 B 1:12:39 0:22:25
   
69 113
Dakskobler Livijo PD Podbrdo 1966 B 1:12:48 0:22:34
   
70 28
Poljanec Janez ŠD Senica 1953 C 1:13:10 0:22:56
   
71 34
Rešek Matjaž Škofja Loka 1970 B 1:13:12 0:22:58
   
72 7
Kristanc Darko Foto Boni 1965 B 1:13:39 0:23:25
   
73 90
Šuligoj Ivan SSK Ponikve 1961 C 1:13:52 0:23:38
   
74 11
Karničar Žan TTSO 1990 A 1:14:20 0:24:06
   
75 93
Rakušček Katja ŠD Tabor Žiri 1970 F 1:14:31 0:24:17
   
76 63 GRS Bokan Marko GRS Tolmin 1968 B 1:14:46 0:24:32
   
77 45
Kogovšek Tine TK Šmarnogorska naveza 1978 A 1:15:02 0:24:48
   
78 65
Kofol Jolanda Tminski migavci 1960 G 1:15:27 0:25:13
   
79 111
Rupnik Beno STK Idrija 1957 C 1:15:40 0:25:26
   
80 46
Vašl Rudi ŠD Teš 1959 C 1:15:47 0:25:33
   
81 70
Lapanja Marinka Idrija 1965 F 1:15:53 0:25:39
   
82 110
Nanut Klemen Kanal 1951 D 1:15:57 0:25:43
   
83 48
Čufer Vojko PD Podbrdo 1953 C 1:15:59 0:25:45
   
84 43
Pintar Mirko ŠD Pungert 1947 D 1:16:07 0:25:53
   
85 112
Valentinčič Ivan Bača Podbrdo 1952 C 1:16:32 0:26:18
   
86 8 GRS Karničar Izidor GRS Jezersko 1952 C 1:17:19 0:27:05
   
87 4
Dakskobler Jože Graparski kerlci 1953 C 1:17:36 0:27:22
   
88 117
Čendak Klavdij Podgorje 1968 B 1:17:43 0:27:29
   
89 30
Torkar Aleš ŠD Hempi MTB 1970 B 1:17:49 0:27:35
   
90 18
Rekar Marjan Klub trmastih 1961 C 1:18:18 0:28:04
   
91 118
Šiškovič Franko Kraški tekači 1968 B 1:18:21 0:28:07
   
92 2 GRS Trušnovec Žarko GRS Tolmin 1956 C 1:18:51 0:28:37
   
93 77
Pirc Franci Tekaški forum 1965 B 1:19:24 0:29:10
   
94 17
Grm Olga Trmasti 1949 H 1:19:59 0:29:45
   




 




   




 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev      

     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas



———————————————————————————————————————————————

95 39
Bizjak Martin Gorenjski glas 1947 D 1:20:27 0:30:13
   
96 16
Reš Jaka Gorenjski glas 1935 D 1:21:06 0:30:52
   
97 99
Černilogar Valentin Dolenja Trebuša 1966 B 1:21:09 0:30:55
   
98 35
Šorli Marta  Bača pri Modreju 1962 F 1:21:12 0:30:58
   
99 24 GRS Čufer Ivan GRS Tolmin 1952 C 1:21:26 0:31:12
   
100 12
Hribernik Franc Gorenjski glas 1941 D 1:22:32 0:32:18
   
101 41
Šket Motnikar Barbara Ljubljana 1964 F 1:22:40 0:32:26
   
102 96
Reščič Igor Izola 1952 C 1:23:32 0:33:18
   
103 72
Florjančič Ivan ŠD Medicus 1941 D 1:24:18 0:34:04
   
104 103
Japelj Venčeslav Primorske novice 1951 D 1:24:26 0:34:12      
105 40
Bizjak Urška Gorenjski glas 1949 H 1:24:32 0:34:18      
106 100
Lindič Mirko Tekaški forum 1959 C 1:24:48 0:34:34


107 26
Vidrih Igor Soški AO 1964 B 1:25:04 0:34:50
   
108 94
Čarman Mateja Škofja Loka 1962 F 1:25:06 0:34:52
   
109 62
Bogataj Bojan Tekaški forum 1964 B 1:25:08 0:34:54
   
110 25
Leban Marko Poljubin 1952 C 1:25:49 0:35:35
   
111 69
Beguš Srečko LD Podbrdo 1946 D 1:26:03 0:35:49
   
112 53
Lapanja Andrej PD Podbrdo 1973 A 1:26:06 0:35:52
   
113 13
Čufer Milojka Podbrdo 1954 G 1:26:38 0:36:24
   
114 84
Uran Bojan Tekaški forum 1958 C 1:26:49 0:36:35
   
115 20
Čufer Sindis TD Burja Vipava 1992 E 1:27:23 0:37:09
   
116 122
de Cristini Chiara Cadenabike 1967 F 1:28:16 0:38:02
   
117 123
Sanzin Walter Cadenabike 1954 C 1:28:18 0:38:04
   
118 124
Zompicchiatti Francesco CAI CIM Trieste 1957 C 1:29:10 0:38:56
   
119 81
Kotar Dušan Tekaški forum 1963 B 1:29:38 0:39:24
   
120 36
Kravanja Alenka Tminski migovec 1969 F 1:33:46 0:43:32
   
121 98
Kariž Jan Patrick Amici del Tram Trst 1991 A 1:34:09 0:43:55
   
122 21
Čufer Valentina TD Burja Vipava 1966 F 1:35:30 0:45:16
   
123 83
Uran Mojca Tekaški forum 1964 F 1:39:20 0:49:06
   
124 80
Klinkon Mimica Modrej 1943 H 1:43:23 0:53:09
   
125 125
Bijol Valentina Bohinjska Bistrica 1971 F 2:01:12 1:10:58
   
 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.53943 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...