Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2006 - absolutna uvrstitev - tek 2006















 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev    


     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.


———————————————————————————————————————————————

1 92
Lamovec Peter M-Sora Žiri 1984 1.1 0:47:46

   
2 79
Alič Simon ŠD Peklenk 1971 1.1 0:51:32 0:03:46
   
3 91
Šubic Marko Termo 1965 1.2 0:53:05 0:05:19
   
4 104 GRS Kuhar Nejc GRS Jezersko 1985 1.1 0:53:48 0:06:02
   
5 84
Zupančič Marjan KGT Papež 1971 1.1 0:55:40 0:07:54
   
6 93
Razpet Ivan Cerkno 1974 1.1 0:55:54 0:08:08
   
7 130
Ličen Bojan Vipava 1983 1.1 0:58:30 0:10:44
   
8 30
Triler Klemen KGT Papež 1977 1.1 0:58:41 0:10:55
   
9 16
Čufer Stanko Yoviland 1957 1.2 0:59:05 0:11:19
   
10 26
Šenk Anže TTSO Jezersko 1983 1.1 1:00:57 0:13:11
   
11 42
Andrejčič Martin Notranje Gorice 1977 1.1 1:01:57 0:14:11
   
12 87
Carl Igor ŠD Nanos 1967 1.1 1:02:26 0:14:40
   
13 29
Bregar Metod Šm. naveza 1969 1.1 1:02:41 0:14:55
   
14 127
Pudgar Danilo Burja Vipava 1952 1.3 1:02:45 0:14:59
   
15 7
Ipavec Kristjan ŠD Nanos  1979 1.1 1:02:56 0:15:10
   
16 128
Baznik Dejan Logatec 1974 1.1 1:03:31 0:15:45
   
17 28
Kuštrin David Jabka Rdejče 1976 1.1 1:03:34 0:15:48
   
18 113
Primožič Bogdan Trebija 1963 1.2 1:03:44 0:15:58
   
19 105
Kavčič Blaž Jabka Rdejče 1984 1.1 1:03:51 0:16:05
   
20 6
Tušar Mihaela Cerkno 1966 2.2 1:04:19 0:16:33
   
21 108
Janjatovič Mirko ZVVS Radovljica 1971 1.1 1:04:33 0:16:47
   
22 27
Karničar Žan TTSO Jezersko 1990 1.1 1:04:34 0:16:48
   
23 77 GRS Štendler Martin GRS Tolmin 1974 1.1 1:05:04 0:17:18
   
24 99
Čufer Damijan TD Burja Vipava 1967 1.1 1:05:06 0:17:20
   
25 97
Udovič Janez Fitnes Powerfit 1953 1.3 1:05:46 0:18:00
   
26 103
Kovačič Matjaž AD Posočje 1979 1.1 1:06:44 0:18:58
   
27 81
Prezelj Slavko Bača - Podbrdo 1956 1.3 1:06:57 0:19:11
   
28 94
Kovačič Florjan Petrin 1955 1.3 1:07:06 0:19:20
   
29 15
Hvala Valter ŠD El. Primorska 1968 1.1 1:07:40 0:19:54
   
30 37
Macuh Peter Šm. naveza 1961 1.2 1:07:59 0:20:13
   
31 90
Homec Stane ŠD Marm. Hotavlje 1959 1.2 1:08:06 0:20:20
   
32 14
Gashi Edita AD Posočje 1976 2.1 1:08:24 0:20:38
   
33 102
Gaber Stane Godešič 1952 1.3 1:08:25 0:20:39
   
34 118
Čarman Janez Termo Škofja Loka 1961 1.2 1:08:31 0:20:45
   
35 107
Abram Metod Orehek 1967 1.1 1:08:35 0:20:49
   
36 106 GRS Teraž Franci Mojstrana 1962 1.2 1:09:00 0:21:14
   
37 115
Grmšek Jure Komenda 1981 1.1 1:09:20 0:21:34
   
38 122
Kovačič Lojze Tolmin 1958 1.2 1:09:34 0:21:48
   
39 78
Jensterle Jože Dašnica 1964 1.2 1:10:03 0:22:17
   
40 85
Dakskobler Jože Podbrdo 1953 1.3 1:10:28 0:22:42
   
41 124
Bizjak Boštjan Gradišče pri Vipavi 1975 1.1 1:10:46 0:23:00
   
42 112
Trobec Urša TK Kobarid 1967 2.2 1:11:22 0:23:36
   
43 96 GRS Torkar Ljubo Hudajužna 1972 1.1 1:11:28 0:23:42
   
44 13 GRS Čufer Peter GRS Tolmin 1946 1.3 1:11:29 0:23:43
   
45 121
Krajnc Ivo A4 Ponikve 1952 1.3 1:11:32 0:23:46
   
46 4
Kovačič Danica ŠD Fontana 1968 2.2 1:11:50 0:24:04
   
47 2
Kos Leon Šm. naveza 1974 1.1 1:12:22 0:24:36
   




 




   




 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev    


     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.


———————————————————————————————————————————————

48 9
Černilogar Valentin Dolenja Trebuša 1966 1.2 1:12:25 0:24:39
   
49 40
Črmelj Bernard Vipava 1977 1.1 1:12:40 0:24:54
   
50 35
Trontelj Bogo Tekaški forum 1965 1.2 1:12:46 0:25:00
   
51 12
Kogoj Milan ŠD Šentviška Gora 1943 1.3 1:13:29 0:25:43
   
52 131
Valentinčič Ivan Bača - Podbrdo 1952 1.3 1:14:33 0:26:47
   
53 95
Kete Ivo Ajdovščina 1957 1.2 1:14:40 0:26:54
   
54 32
Lapanja Marinka Idrija 1965 2.2 1:14:43 0:26:57
   
55 8
Šuligoj Ivan SSK Ponikve 1961 1.2 1:14:58 0:27:12
   
56 76
Ličen Benedikt 404 Ditka 1968 1.1 1:15:31 0:27:45
   
57 21
Rutar Ivo Rodica 1958 1.2 1:15:33 0:27:47
   
58 114
Vašl Rudi ŠD Teš 1959 1.2 1:15:46 0:28:00
   
59 116
Pintar Mirko ŠD Pungert 1947 1.3 1:15:55 0:28:09
   
60 38
Kranjc Janez Ponikve 1986 1.1 1:16:35 0:28:49
   
61 111
Močnik Aleksander TF Cerkno 1965 1.2 1:17:07 0:29:21
   
62 82
Mitrovič Jovo Nomenj 1959 1.2 1:17:27 0:29:41
   
63 126
Lavtar Matjaž ŠD Senca Zali log 1981 1.1 1:17:45 0:29:59
   
64 34
Čufer Vojko Kuk 1953 1.3 1:18:05 0:30:19
   
65 123
Rakušček Katja ŠD Tabor Žiri 1970 2.2 1:18:15 0:30:29
   
66 89
Bogataj Bojan Tekaški forum 1964 1.2 1:18:34 0:30:48
   
67 86
Knavs Anton Kljuka 1956 1.3 1:19:11 0:31:25
   
68 20
Pirc Franci Iskratel 1965 1.2 1:19:17 0:31:31
   
69 120
Felzer Bogomir Podbrdo 1957 1.2 1:19:22 0:31:36
   
70 41
Bertoncel Andrej Kondor Šk.Loka 1940 1.3 1:19:52 0:32:06
   
71 10 GRS Šest Tone GRS Bohinj 1952 1.3 1:20:07 0:32:21
   
72 5
Gorjanc Anton Tekaški forum 1963 1.2 1:20:37 0:32:51
   
73 88
Šket Motnikar Barbara Ljubljana 1964 2.2 1:21:01 0:33:15
   
74 110
Reščič Igor Šared 1952 1.3 1:21:17 0:33:31
   
75 117
Kotar Dušan Tekaški forum 1963 1.2 1:21:20 0:33:34
   
76 39
Šorli Andrej ŠD Zarja Koritnica 1972 1.1 1:21:49 0:34:03
   
77 125
Krapež Saša Žabče 1976 1.1 1:21:50 0:34:04
   
78 33
Čufer Metka Kuk 1958 2.3 1:22:59 0:35:13
   
79 132
Velkavrh Milan Lesno Brdo 1974 1.1 1:23:52 0:36:06
   
80 3
Šorli Marta Bača pri Modreju 1962 2.2 1:24:02 0:36:16
   
81 36
Tedeško Valter Škofije 1960 1.2 1:25:09 0:37:23
   
82 43
Nartnik Matjaž Drevov Grič  1972 1.1 1:25:24 0:37:38
   
83 109
Japelj Venčeslav Primorske novice 1951 1.3 1:26:52 0:39:06
   
84 100
Čufer Sindis TD Burja Vipava 1992 2.1 1:27:01 0:39:15
   
85 11
Lapanja Andrej Podbrdo 1973 1.1 1:27:06 0:39:20
   
86 83
Beguš Srečo LD Podbrdo 1946 1.3 1:28:13 0:40:27
   
87 19 GRS Di Lenardo Vid Amici del Tram 1991 1.1 1:28:15 0:40:29
   
88 1
Čufer Milojka PD Podbrdo 1954 2.3 1:29:26 0:41:40
   
89 23
Uran Bojan Tekaški forum 1958 1.2 1:29:37 0:41:51
   
90 133
Brajnik Jona Ljubljana 1983 2.1 1:30:17 0:42:31
   
91 31
Poljšak Vera ŠD Brin Povir 1954 2.3 1:31:51 0:44:05
   
92 129
Gabrijelčič Matej ŠD Modri 1978 1.1 1:32:49 0:45:03
   
93 18
Kariž Jan Patrick Amici del Tram 1991 1.1 1:33:58 0:46:12
   
94 101
Gaber Zdenka Godešič 1954 2.3 1:35:10 0:47:24
   




 




   




 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev    


     
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.


———————————————————————————————————————————————

95 119
Čarman Mateja Škofja Loka 1962 2.2 1:36:22 0:48:36
   
96 80
Kravanja Alenka Tolmin 1969 2.2 1:37:02 0:49:16
   
97 22
Uran Mojca Tekaški forum 1964 2.2 1:38:34 0:50:48
   
98 98
Čufer Valentina TD Burja Vipava 1966 2.2 1:42:47 0:55:01
   
99 25
Habjan Janez Zali Log 1974 1.1 Odstop

   
100 24
Habjan Andrej Zali Log 1976 1.1 Odstop

   
101 17
Kariž Stanislav Amici del Tram 1950 1.3 Odstop

   
 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.54044 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...