Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2005 - absolutna uvrstitev - tek 2005
















 




   




 




   




 




   
Absolutna uvrstitev    

       
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. Kat. Čas Zaost.


————————————————————————————————————————————————

1 77
Novak Boštjan Šm. naveza 1970 1.1 0:52:38
     
2 24
Zupančič Marjan KGT Papež 1971 1.1 0:52:54 0:00:16      
3 18
Kuhar Nejc TTSO Jezersko 1985 1.1 0:53:49 0:01:11      
4 73
Šubic Marko ŠD Tabor Žiri 1965 1.2 0:55:06 0:02:28      
5 107
Janžekovič Stanko AD Železniki 1976 1.1 0:55:22 0:02:44      
6 115
Šavs Ivan Fittnes Power fit 1956 1.2 0:58:45 0:06:07      
7 7
Pelc Rok Šm. naveza 1969 1.1 0:59:53 0:07:15      
8 29
Kovačič Matjaž AD Posočje 1979 1.1 1:00:06 0:07:28      
9 114
Šavs Tilen Fittnes Power fit 1985 1.1 1:00:25 0:07:47      
10 21
Urh Ivan KGT Papež 1956 1.2 1:00:31 0:07:53      
11 66 GRS Cotar Matjaž GRS Škofja Loka 1978 1.1 1:01:02 0:08:24      
12 15 GRS Šenk Milan GRS Jezersko 1956 1.2 1:01:16 0:08:38      
13 135
Pudgar Danilo Vipava 1952 1.3 1:01:34 0:08:56      
14 20
Šenk Primož TTSO Jezersko 1987 1.1 1:01:55 0:09:17      
15 67 GRS Oblak Jure GRS Škofja Loka 1972 1.1 1:02:13 0:09:35      
16 130
Jereb Marijan Idrija 1950 1.3 1:02:14 0:09:36      
17 10
Prezelj Slavko Bača Podbrdo 1956 1.2 1:02:20 0:09:42      
18 17
Karničar Žiga TTSO Jezersko 1985 1.1 1:03:06 0:10:28      
19 120
Setnikar Pavel Tapos Medvode 1955 1.3 1:03:12 0:10:34      
20 123
Švigelj Uroš Jezero 1981 1.1 1:03:21 0:10:43      
21 104
Tušar Mihaela Cerkno 1966 2.2 1:03:34 0:10:56      
22 28
Carl Igor ŠD Nanos 1967 1.1 1:03:36 0:10:58      
23 30
Kavčič Blaž AK Jabka Rdejče 1984 1.1 1:03:52 0:11:14      
24 111
Brezovar Simon AD Mass 1986 1.1 1:04:00 0:11:22      
25 26
Prezelj Matej AO Železničar 1980 1.1 1:04:39 0:12:01      
26 51
Pobežin Robert Šm. naveza 1966 1.1 1:04:45 0:12:07      
27 56
Štendler Martin Šm. naveza 1974 1.1 1:04:51 0:12:13      
28 16 GRS Karničar Tone GRS Jezersko 1960 1.2 1:04:55 0:12:17      
29 70
Petek Tomo KGT Papež 1970 1.1 1:05:26 0:12:48      
30 133
Kuštrin David AK Jabka Rdejče 1976 1.1 1:05:43 0:13:05      
31 132
Primožič Bogdan Gorenja vas 1963 1.2 1:05:49 0:13:11      
32 33
Bregar Metod Šm. naveza 1969 1.1 1:05:57 0:13:19      
33 102
Kalan Igor Šm. naveza  1961 1.2 1:05:59 0:13:21      
34 1
Kos Leon Šm. naveza 1974 1.1 1:06:01 0:13:23      
35 78
Andrejčič Martin Notranje Gorice 1977 1.1 1:06:22 0:13:44      
36 105
Rešek Matjaž Škofja Loka 1970 1.1 1:06:23 0:13:45      
37 74
Osolnik Damjan KK Mengeš 1972 1.1 1:06:34 0:13:56      
38 117
Gaber Stane Godešič 1952 1.3 1:06:45 0:14:07      
39 25
Kovačič Florjan Petrin 1955 1.3 1:07:03 0:14:25      
40 119 GRS Torkar Ljubo GRS Tolmin 1972 1.1 1:07:22 0:14:44      
41 9
Habjan Janez ŠD Zali Log 1974 1.1 1:07:38 0:15:00      
42 52
Gleščič Mitja Tekaški forum 1981 1.1 1:07:41 0:15:03      
43 32
Bizjak Boštjan Vipava 1975 1.1 1:07:52 0:15:14      
44 116
Razpet Ivan Cerkno 1974 1.1 1:08:15 0:15:37      
45 27
Macuh Peter Šm. naveza 1961 1.2 1:08:24 0:15:46      
46 72
Čarman Janez Termo Škofja Loka 1961 1.2 1:08:25 0:15:47      
47 11
Poljanec Janez Medvode 1953 1.3 1:09:04 0:16:26      




 



     




 



     




 



     




 



     
Absolutna uvrstitev    

       
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. Kat. Čas Zaost.


————————————————————————————————————————————————

48 3
Žagar Ana Tolmin 1982 2.1 1:09:25 0:16:47


49 19
Karničar Žan TTSO Jezersko 1990 1.1 1:09:35 0:16:57


50 137
Kovačič Lojze Tolmin 1958 1.2 1:09:47 0:17:09


51 22
Kranjc Ivo Slap ob Idrijci 1952 1.3 1:10:11 0:17:33


52 136
Trobec Urša TK Kobarid 1967 2.2 1:10:20 0:17:42      
53 55
Lapanja Marinka Idrija 1965 2.2 1:10:28 0:17:50      
54 6
Kogoj Milan ŠD Šentviška Gora 1943 1.3 1:11:02 0:18:24      
55 109
Močnik Aleksander TK Forum Cerkno 1965 1.2 1:11:03 0:18:25      
56 13
Robert Mezej Tekaški forum 1972 1.1 1:11:28 0:18:50      
57 60
Premk Matjaž Ljubljana 1973 1.1 1:11:39 0:19:01      
58 54
Jože Dakskobler Tekaški forum 1953 1.3 1:11:40 0:19:02      
59 12
Edita Gashi AD Posočje 1976 2.1 1:11:48 0:19:10      
60 69 GRS Pintar Mirko GRS Škofja Loka 1947 1.3 1:12:30 0:19:52      
61 76
Rutar Ivo Rodica 1958 1.2 1:12:44 0:20:06      
62 75
Črmelj Bernard Vipava 1977 1.1 1:12:46 0:20:08      
63 31
Vašl Rudi ŠD Teš 1959 1.2 1:12:52 0:20:14      
64 5
Grm Olga Trmasti 1949 2.3 1:13:39 0:21:01      
65 68 GRS Hartman Roman GRS Škofja Loka 1954 1.3 1:14:00 0:21:22      
66 128
Čufer Vojko Kuk - Podbrdo 1953 1.3 1:14:39 0:22:01      
67 59
Mitrović Jovo Bohinjska Bistrica 1959 1.2 1:14:56 0:22:18      
68 61
Nanut Klemen Kanal 1951 1.3 1:15:12 0:22:34      
69 64
Komac Jordan Boh. Jezero 1962 1.2 1:15:19 0:22:41      
70 108
Kristanc Darko Foto Boni 1965 1.2 1:15:41 0:23:03      
71 58
Kovačič Danica ŠID Fontana Tolmin 1968 2.2 1:15:45 0:23:07      
72 62
Knavs Anton Kljuka 1956 1.2 1:16:57 0:24:19      
73 134
Gabrijelčič Matej Nova Gorica 1978 1.1 1:16:58 0:24:20      
74 14 GRS Karničar Izidor GRS Jezersko 1952 1.3 1:17:00 0:24:22      
75 126
Rakušček Katja Žiri 1970 2.2 1:17:15 0:24:37      
76 124
Dolgan Niko Divača 1954 1.3 1:17:17 0:24:39      
77 57 GRS Čufer Peter Podbrdo 1946 1.3 1:17:18 0:24:40      
78 63 GRS Šest Anton GRS Bohinj 1952 1.3 1:17:37 0:24:59      
79 118
Bertoncelj Andrej Kondor Godešič 1940 1.3 1:18:16 0:25:38      
80 138
Purvys Virgiwijus Lithuanian 1980 1.1 1:18:47 0:26:09      
81 113
Reš Jaka Triat. klub Bohinj 1935 1.3 1:19:23 0:26:45      
82 127
Čufer Metka Kuk - Podbrdo 1958 2.3 1:20:05 0:27:27      
83 129
Šorli Andrej ŠD Zarja 1972 1.1 1:20:06 0:27:28      
84 125 GRS Rakušček Matjaž GRS Tolmin 1972 1.1 1:20:15 0:27:37      
85 65
Felzer Bogomir Podbrdo 1957 1.2 1:20:40 0:28:02      
86 53
Pirc Franci Iskratel 1965 1.2 1:20:58 0:28:20      
87 34
Valentinčič Ivan Bača Podbrdo 1952 1.3 1:21:46 0:29:08      
88 71
Korošec Primož Bohinj 1967 1.1 1:22:05 0:29:27      
89 23
Kotar Dušan Tekaški forum 1963 1.2 1:23:43 0:31:05      
90 4
Gorjanc Anton Tekaški forum 1963 1.2 1:24:14 0:31:36      
91 101
Potočnik Vili Kranj 1957 1.2 1:25:07 0:32:29      
92 131
Krapež Saša Žabče 1976 1.1 1:25:09 0:32:31      
93 106
Nastran Vanja Tekaški forum 1976 2.1 1:25:58 0:33:20      
94 122
Šorli Marta Most na Soči 1962 2.2 1:28:47 0:36:09      




 



     




 



     




 



     




 



     
Absolutna uvrstitev    

       
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. Kat. Čas Zaost.


————————————————————————————————————————————————

95 103
Tul Boris DLT Filipides 1953 1.3 1:30:53 0:38:15      
96 8
Leskovšek Ivan AK Domžale 1953 1.3 1:33:11 0:40:33      
97 121
Beguš Srečo Podbrdo 1946 1.3 1:36:10 0:43:32      
98 110
Čufer Milojka Podbrdo 1954 2.3 1:36:22 0:43:44      
99 2
Kravanja Alenka AD Posočje 1969 2.2 1:36:23 0:43:45      
100 112
Krempel Drago Ljubljana 1959 1.2 1:36:38 0:44:00      
 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.49888 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...