Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2011 - absolutna uvrstitev - tek 2011
Absolutna uvrstitev          
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
1 52   Simon Alič ŠRI Činmoj mar. team 1971 C 0:50:25  
2 69   Gašper Bregar KGT Papež 1990 A 0:53:47 0:03:22
3 38   Klemen Triler KGT Papež 1977 B 0:54:11 0:03:46
4 15   Bojan Ambrožič KGT Papež 1989 A 0:56:18 0:05:53
5 48   Anže Šenk TTSO Karibu Jezersko 1983 B 0:56:52 0:06:27
6 40   Mirko Janjatovič KGT Papež Kamnik 1971 C 0:57:38 0:07:13
7 9   Luka Mihelič AD Olimpik 1992 A 0:58:46 0:08:21
8 65 GRS Martin Štendler Graparski kerlci 1974 C 0:59:26 0:09:01
9 12   Ivan Razpet Karate Institute 1974 C 0:59:48 0:09:23
10 93 GRS Marko Gruden GRS Tolmin 1982 B 1:00:46 0:10:21
11 74   Stanko Čufer Dobravlje 1957 D 1:01:15 0:10:50
12 49 GRS Milan Šenk GRS Jezersko 1956 D 1:01:46 0:11:21
13 58   Marijan Jereb Idrje 1950 E 1:01:55 0:11:30
14 13   Klavdij Maraž Filipides 1962 D 1:03:46 0:13:21
15 32   Aleš Štor Ajdovščina 1971 C 1:04:09 0:13:44
16 73   Stane Lotrič ŠD Bela Peč 1966 C 1:04:19 0:13:54
17 63   Simon Drole PD Podbrdo 1965 D 1:04:24 0:13:59
18 14   Aljaž Božič KGT Papež 1996 A 1:04:57 0:14:32
19 8   Jurij Erlah Križe 1975 C 1:05:00 0:14:35
20 105   Andrej Jesenko Škofja Loka 1957 D 1:05:06 0:14:41
21 59   Damijan Čufer TD Burja Vipava 1967 C 1:05:42 0:15:17
22 86   Milivoj Papič Ljubljana 1956 D 1:05:51 0:15:26
23 107   Ivan Sokol TD Burja Vipava 1968 C 1:06:14 0:15:49
24 84   Aljaž Kožuh KGT Papež 1992 A 1:06:46 0:16:21
25 72   Stojan Orehek ŠD.Bam.Bi 1965 D 1:07:21 0:16:56
26 7   Mihaela Tušar ŠD Nanos Podnanos 1966 H 1:08:02 0:17:37
27 20   Urša Trobec ŠD Setnik 1967 H 1:09:19 0:18:54
28 51   Uroš Bizjak ŠD Zarja 1994 A 1:09:19 0:18:54
29 4   Leon Kos Graparski Kerlci 1974 C 1:09:38 0:19:13
30 5   Roman Bonča Poljane 1978 B 1:10:15 0:19:50
31 30   Uroš Vidič Idrija 1971 C 1:10:44 0:20:19
32 54 GRS Boštjan Griljc GRS Kamnik 1964 D 1:10:58 0:20:33
33 64   Žan Drole PD Podbrdo 2001 A 1:11:10 0:20:45
34 39   Janko Fideršek ŠD Tršca 1965 D 1:11:17 0:20:52
35 11 GRS Matjaž Rešek GRS Škofja Loka 1970 C 1:11:46 0:21:21
36 91   Peter Macuh TK Šmarn. naveza 1961 D 1:11:52 0:21:27
37 106   Boštjan Bizjak Vipava 1975 C 1:11:56 0:21:31
38 90   Bernard Čermelj TD Burja Vipava 1977 B 1:11:56 0:21:31
39 104   Ivo Kranjc A4 1952 E 1:12:54 0:22:29
40 16   Anže Božič KGT Papež 1994 A 1:13:10 0:22:45
41 71   Lojze Kovačič Tolmin 1958 D 1:13:11 0:22:46
42 2   Boris Žigon Filipides 1949 E 1:13:26 0:23:01
43 36   Slavko Prezelj Graparski kerlci 1956 D 1:13:29 0:23:04
44 67   Anton Knavs Kljuka 1956 D 1:13:41 0:23:16
45 25   Marija Medja AK Radovljica 1961 I 1:13:48 0:23:23
46 102   Milan Kogoj ŠD Šentviška Gora 1943 E 1:13:51 0:23:26
47 60   Marinka Lapanja Idrija 1965 I 1:13:59 0:23:34
                 
                 
                 
                 
Absolutna uvrstitev          
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
48 37   Špela Zupan Friko.si 1987 F 1:14:15 0:23:50
49 46   Bogo Trontelj TK Šmarn. naveza 1965 D 1:14:20 0:23:55
50 35   Andrej Rozman Hotedršica 1956 D 1:14:21 0:23:56
51 29   Damijan Cvek Tolmin 1978 B 1:14:30 0:24:05
52 66   Janez Poljanec ŠD Senica 1953 E 1:16:08 0:25:43
53 31   Lučano Plahuta Filipides 1959 D 1:16:18 0:25:53
54 80   Igor Strossi Cadenabike CAI 1954 E 1:17:03 0:26:38
55 53   Janez Cankar ŠD Marmor Hotavlje 1977 B 1:17:29 0:27:04
56 22   Tibor Hren TK Šmarn. naveza 1960 D 1:17:44 0:27:19
57 55   Pavel Erlah TK Tržiške strele 1948 E 1:18:30 0:28:05
58 6   Marta Šorli Most na Soči 1962 I 1:18:49 0:28:24
59 26   Franci Pirc Tekaški forum 1965 D 1:18:53 0:28:28
60 45   Marija Trontelj TK Šmarn. naveza 1969 H 1:19:35 0:29:10
61 18 GRS Peter Čufer GRS Tolmin 1946 E 1:20:07 0:29:42
62 81   Ana Jelovčan Škofja Loka 1966 H 1:20:24 0:29:59
63 78   Roberto Scaunich Benecia 1955 E 1:20:43 0:30:18
64 61   Klemen Nanut Kanal 1951 E 1:20:55 0:30:30
65 103   Ivan Valentinčič Bača pri Podbrdu 1952 E 1:21:43 0:31:18
66 79   Vesna Parovel Boljunec 1974 H 1:21:45 0:31:20
67 57   Kavčič Franc TS Črni Vrh 1962 D 1:21:50 0:31:25
68 101   Mojca Bajželj ŠKD Max 1964 I 1:22:41 0:32:16
69 21 GRS Žarko Trušnovec GRS Tolmin 1956 D 1:22:49 0:32:24
70 76   Chiara de Cristini Cadenabike - CAI 1967 H 1:22:53 0:32:28
71 77   Walter Sanzin Cadenabike CAI 1954 E 1:22:57 0:32:32
72 50 GRS Izidor Karničar GRS Jezersko 1952 E 1:23:07 0:32:42
73 23   Petra Hren TK Šmarn. naveza 1990 F 1:23:40 0:33:15
74 75   Jolanda Kofol Tminski Migavci 1960 I 1:24:02 0:33:37
75 42   Simon Rebula ŠD Kraški tekači 1987 A 1:24:25 0:34:00
76 47   Anja Stenovec TTSO Jezersko 1994 F 1:24:58 0:34:33
77 83   Vojko Čufer PD Podbrdo 1953 E 1:25:52 0:35:27
78 82   Metka Čufer PD Podbrdo 1958 I 1:25:57 0:35:32
79 28   Andrej Šorli ŠD Zarja 1972 C 1:26:53 0:36:28
80 85   Peter Dakskobler Umica 1981 B 1:27:04 0:36:39
81 34   Darko Hrovatin Burja Vipava 1957 D 1:27:51 0:37:26
82 10   Mateja Kusterle PD Podbrdo 1974 H 1:28:49 0:38:24
83 88   Joško Pervanje Sam suj 1967 C 1:29:51 0:39:26
84 56   Andrej Lapanja Graparski Kerlci 1973 C 1:29:58 0:39:33
85 89   Danilo Pudgar TD Burja Vipava 1952 E 1:30:14 0:39:49
86 1   Emil Drole Podbrdo 1960 D 1:30:31 0:40:06
87 17   Milojka Čufer Graparski kerlci 1954 J 1:30:40 0:40:15
88 43   Albert Lazar Filipides 1937 E 1:31:56 0:41:31
89 27   Andreja Kenda Zali Log 1969 H 1:33:44 0:43:19
90 33   Darja Jejčič TD Burja Vipava 1974 H 1:34:14 0:43:49
91 62   Srečko Beguš LD Podbrdo 1946 E 1:35:31 0:45:06
92 68   Mirko Pintar ŠD Pungert 1947 E 1:35:44 0:45:19
93 70   Samantha Berginc Livek 1995 F 1:37:13 0:46:48
94 44   Marija Moser Škofja Loka 1956 I 1:37:35 0:47:10
                 
                 
                 
                 
Absolutna uvrstitev          
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————
95 3   Andreja Jesenko Škofja Loka 1966 H 1:39:58 0:49:33
96 19 GRS Matjaž Rakušček GRS Tolmin 1972 C 1:42:24 0:51:59
97 100   Polona Mlakar Tekaški forum 1974 H 1:44:29 0:54:04
98 92   Marjan Trobec Tekaški forum 1969 C 1:44:32 0:54:07
99 24   Katja Hren TK Šmarn. naveza 1994 F 1:47:04 0:56:39
100 87   Nada Merlak Hotedršica 1950 J 1:52:33 1:02:08
101 41   Venčeslav Japelj Primorske novice 1951 E Netek. Netek.
 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.6706 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...