Planinsko društvo Podbrdo    

            

Zadnji vpis v obvestila - Poslano od: darkdog - Nedelja, 22 Oktober 2017 13:27
KOČA NA ČRNI PRSTI JE ZAPRTA / ČRNA PRST HUT IS CLOSED
Rezultati 2009 - absolutna uvrstitev
Absolutna uvrstitev







Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————————————————————————
1 57 GRS Kuhar Nejc GRS Jezersko 1985 A 0:52:15

2 70
Triler Klemen KGT Papež 1977 B 0:53:18 0:01:03
3 19
Ambrožič Bojan Podnart 1989 A 0:55:45 0:03:30
4 28
Mihelič Luka AD Olimpik 1992 A 0:56:50 0:04:35
5 22
Šubic Marko Knaufinsulation 1965 C 0:58:01 0:05:46
6 102
Šenk Anže TTSO Jezersko 1983 B 0:58:08 0:05:53
7 27
Janjatovič Mirko KGT Papež Kamnik 1971 C 0:58:14 0:05:59
8 73
Vinčec Danijel ŠD 3 šport 1980 B 0:58:40 0:06:25
9 14
Šuligoj Jure SSK Ponikve 1992 A 0:59:09 0:06:54
10 103 GRS Štendler Martin GRS Tolmin 1974 B 0:59:21 0:07:06
11 62 GRS Poljanec Peter GRS Tolmin 1977 B 1:00:40 0:08:25
12 15 GRS Šenk Milan GRS Jezersko 1956 D 1:00:54 0:08:39
13 104
Grmšek Jure KGT Papež 1981 B 1:01:15 0:09:00
14 52
Čufer Mirko APIA 1963 D 1:01:38 0:09:23
15 36
Osolnik Damjan Mengeš 1972 C 1:02:31 0:10:16
16 7
Brelih Boštjan ILES Idrija 1967 C 1:02:31 0:10:16
17 20
Jereb Marijan Idrje 1950 E 1:02:34 0:10:19
18 77
Sokol Ivan TD Burja Vipava 1968 C 1:02:41 0:10:26
19 51
Kos Leon Graparski kerlci 1974 B 1:02:47 0:10:32
20 23
Jensterle Jože Graparski kerlci 1964 C 1:04:00 0:11:45
21 8
Čufer Damijan TD Burja Vipava 1967 C 1:04:03 0:11:48
22 64
Lušina Andrej Selca 1968 C 1:04:14 0:11:59
23 10
Čufer Stanko Dobravlje 1957 D 1:04:26 0:12:11
24 31 GRS Oblak Jure GRS Škofja Loka 1972 C 1:04:46 0:12:31
25 108
Pelc Rok TK Šmarnogorska naveza 1969 C 1:05:09 0:12:54
26 6
Kožuh Aljaž Yasmin 1992 A 1:05:20 0:13:05
27 107
Baznik Dejan Logatec 1974 B 1:05:47 0:13:32
28 12
Pirih Aleksander AD Železniki 1990 A 1:05:54 0:13:39
29 29
Božič Anže Tekaški forum 1994 A 1:06:17 0:14:02
30 105
Drole Simon PD Podbrdo 1965 C 1:06:22 0:14:07
31 5
Kožuh Bojan Yasmin 1962 D 1:06:28 0:14:13
32 53
Ličen Benedikt Nova Gorica 1968 C 1:07:16 0:15:01
33 40
Macuh Peter TK Šmarnogorska naveza 1961 D 1:07:22 0:15:07
34 39
Prezelj Slavko Graparski kerlci 1956 D 1:07:54 0:15:39
35 4
Tušar Mihaela ŠD Nanos Podnanos 1966 H 1:08:04 0:15:49
36 33
Udovič Janez Powerfit 1953 E 1:08:06 0:15:51
37 34
Oven Tomaž Ivančna Gorica 1970 C 1:09:03 0:16:48
38 63 GRS Kuštrin David GRS Tolmin 1976 B 1:09:58 0:17:43
39 55
Kovačič Florijan Tminski migavci 1955 D 1:09:58 0:17:43
40 42
Pervanja Jožko Prapetno brdo 1967 C 1:10:25 0:18:10
41 79
Rozman Andrej Hotedršica 1956 D 1:10:40 0:18:25
42 21
Kogoj Milan ŠD Šentviška Gora 1943 E 1:10:48 0:18:33
43 101
Manfreda Aleš Tminski migavci 1972 C 1:10:52 0:18:37
44 110
Rešek Matjaž Škofja Loka 1970 C 1:11:09 0:18:54
45 13
Šuligoj Ivan SSK Ponikve 1961 D 1:11:30 0:19:15
46 112
Merlak Konrad Hotedščica 1948 E 1:11:49 0:19:34
47 71
Poljanec Janez ŠD Senica 1953 E 1:11:56 0:19:41

 








 








 








 







Absolutna uvrstitev      

 

Mesto Št. š. GRS Naziv Kraj / Klub L. roj. KAT. Čas Zaost.
———————————————————————————————————————————————————————————————————
48 75
Kovačič Lojze Tolmin 1958 D 1:11:58 0:19:43
49 37
Kranjc Ivo A4 Ponikve 1952 E 1:12:19 0:20:04  
50 78 GRS Mavri Silvester GRS Tolmin 1966 C 1:12:28 0:20:13  
51 38
Makuc Ivan 3K sport Most na Soči 1954 D 1:12:30 0:20:15
52 54
Černilogar Valentin ŠD Kuk Trebuša 1966 C 1:12:31 0:20:16
53 3
Florjančič Jan Tekaški forum 1979 B 1:12:56 0:20:41
54 115
Bizjak Boštjan Vipava 1975 B 1:13:28 0:21:13
55 114
Čermelj Bernard Vipava 1977 G 1:13:31 0:21:16  
56 16 GRS Čufer Peter Podbrdo 1946 E 1:13:32 0:21:17  
57 68
Kofol Jolanda Tminski migavci 1960 I 1:14:24 0:22:09
58 26
Kete Ivo Ajdovščina 1957 D 1:14:26 0:22:11
59 17
Markoč Teodor Vitezi dobrega teka 1978 B 1:14:47 0:22:32
60 58 GRS Karničar Izidor GRS Jezersko 1952 E 1:15:26 0:23:11
61 109
Lapanja Marinka Idrija 1965 H 1:15:35 0:23:20
62 67
Čufer Vojko PD Podbrdo 1953 E 1:15:58 0:23:43
63 35
Pirc Franci Tekaški forum 1965 C 1:16:13 0:23:58
64 106
Rejc Nataša ŠD Zarja 1976 G 1:16:40 0:24:25
65 30
Močnik Aleksander Infrax Cerkno 1965 C 1:16:41 0:24:26
66 69
Žigon Boris DLT Filipidis 1949 E 1:16:55 0:24:40
67 60
Kravanja Nejc Tolmin 1991 A 1:16:57 0:24:42
68 41
Valentinčič Ivan Bača pri Podbrdu 1952 E 1:18:02 0:25:47
69 9
Čufer Ana TD Burja Vipava 1996 F 1:18:44 0:26:29
70 65 GRS Čufer Ivan PD Podbrdo 1952 E 1:19:19 0:27:04
71 25
Šorli Marta Bača pri Modreju 1962 I 1:21:29 0:29:14
72 66
Nanut Klemen Kanal 1951 E 1:21:52 0:29:37
73 111
Beguš Srečo LD Podbrdo 1946 E 1:22:31 0:30:16
74 1
Čufer Milojka Podbrdo 1954 I 1:23:02 0:30:47
75 24
Čufer Metka PD Podbrdo 1958 I 1:23:02 0:30:47
76 2 GRS Trušnovec Žarko GRS Tolmin 1956 D 1:24:43 0:32:28
77 11
Ćermelj Viktor Filipides 1957 D 1:26:04 0:33:49
78 72
Bajželj Mojca Stražišče 1964 H 1:27:19 0:35:04
79 18
Kusterle Mateja PD Podbrdo 1974 G 1:29:18 0:37:03
80 61
Lapanja Andrej Graparski kerlci 1973 C 1:29:45 0:37:30
81 59
Kravanja Alenka Tminski migavci 1969 H 1:29:50 0:37:35
82 56
Košir Anton Tekaški forum 1946 E 1:36:34 0:44:19
83 113
Merlak Nada Hotedršica 1950 J 1:40:56 0:48:41
84 76
Di Lenardo Vid Italija 1991 A 1:43:23 0:51:08
85 32
Japelj Venčeslav Primorske novice 1951 E Netekmovalec
86 74
Reščič Igor ŠD 3 šport 1952 E Netekmovalec

 

 




 


Izdelava spletne strani: MINK
Stran zgenerirana v 0.61094 sekundah z 10 poizvedb v bazi

Na teh spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov. Več o ...